• ERASMUS+ Francie

• 16.03.2024 13:06
      • Programme: Erasmus+

Key Action: Vzdělávací mobilita jednotlivců

Action Type: Krátkodobé projekty pro mobilitu studujících a zaměstnanců ve školním vzdělávání

• V týdnu 20.3.-24.3.2023 proběhl první studijní pobyt našich žáků v zahraničí v rámci projektu Erasmus+.  Navštívili jsme francouzské město Montpellier a tamní základní školu. Zápisky od naších žáků si můžete přečíst v jejich blogu viz níže.

Blog z Montpellier

Naše čtyři studentky strávily týden na škole College Joffe, kde se věnovaly výuce se svými francouzskými spolužáky. Na závěr pobytu připravily prezentaci o Řepici a základní škole Edubbaa.

Jsme velmi vdeční, neboť holky skvěle reprezentovaly naši školu a díky nim vznikla silná vazba mezi našemi školami a my můžeme takovýto studijní pobyt zopakovat i v příštích letech.

Merci beaucoup!

Video z naší cesty.