• Učitel/ka ZŠ pro věkově smíšenou třídu

Hledáme nadšené pedagogy, kteří jsou adaptabilní a odolní, kteří rádi pracují v týmu a jsou profesionální. Od svých kolegů požadujeme pro-aktivní přístup k řešení problémů, otevřenost, znalost efektivních vzdělávacích metod a chuť tyto metody používat, schopnost improvizovat a hledat nové přístupy s ohledem na potřeby dětí a školy, ochotu dále se rozvíjet a nepřetržitě se vzdělávat.

Požadavky: VŠ vzdělání, pedagogické, případně odborné s DPS (Doplňující pedagogické studium)

Výhody: anglický jazyk, francouzský jazyk, zkušenost s výukou venku a metodou CLIL, Hejného matematikou, chuť se dál vzdělávat

Nabízíme práci v unikátním vzdělávacím systému Jenského plánu, příjemné, mnohojazyčné a přátelské pracovní prostředí, vstřícný kolektiv, možnost osobního rozvoje a seberealizace, kolegiální podporu, neustálé výzvy a nečekané zkušenosti, spolupráci s partnerskou mezinárodní školou a se zahraničními partnery. Ohodnocení na základě vzdělání, zkušeností a odvedené práce.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete motivační dopis (napište nám, proč byste chtěli pracovat právě v naší škole) a Váš životopis na naši e-mailovou adresu: info@edubbaa.cz