• Edu Diář

• 12.03.2024 20:14
      • Díky mobilitám v rámci programu Erasmus+ jsme se seznámili s fungováním jenské školy Metameer, kde jsme se inspirovali pro tvorbu školního diáře na míru naší školy.
      • Poznali jsme jak Holanďané pracují s diářem, zaměřeným na sebehodnocení, měření učebního pokroku a jenských kompetencí. Na základě této inspirace jsme ihned po příjezdu začali zpracovávat návrhy na vlastní diář, který slouží žákům naší školy podobným způsobem. Je to první verze, kterou stále pilotujeme a budeme vylepšovat.

Velké poděkování patří našim učitelkám, které se podílely na vývoji a přípravě obsahu a hlavně Andree Michálkové, která vše krásně graficky zpracovala a dotáhla až do tisku.

To vše mohlo vzniknout jen díky podpoře a financování v rámci programu Erasmus+. Děkujeme všem a nabízíme pdf. verzi ke stažení.

EDUdiář: eduiary03_eleERAS.pdf