• ERASMUS+ Holandsko

• 16.03.2024 13:13

• Programme: Erasmus+

Key Action: Vzdělávací mobilita jednotlivců

Action Type: Krátkodobé projekty pro mobilitu studujících a zaměstnanců ve školním vzdělávání

• V týdnech  29.5.-10.6.2023 proběhl druhý studijní pobyt našich žáků v zahraničí v rámci projektu Erasmus+.  Navštívili jsme holandské město Boxmeer a tamní základní jenskou školu Metameer.

• Do Holandska vycestovalo 8 žáků na 2 týdny. Cílem bylo zažít jenskou školu, která má s jenským plánem mnohaleté zkušenosti, navázat přátelství a kontakty na další zahraniční výjezdy, posílit jazykové dovednosti, odolnost a samostatnost žáků.

Žáci strávili 10 dní výukou ve třídách bilingvního proudu a kromě učení si vyzkoušeli i každodenní dojíždění do školy na kole. Takže jsme to měli tak, jako praví Holanďané.

Fotky z naší cesty: